SZCZENIACZKI / PUPPIES

 

WIOSNĄ 2019 PLANUJEMY MALUCHY PO EVERGREEN OLIGARCHIA. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH SZCZENIĘTAMI

Szczenięta rodzą się u nas rzadko, ze starannie przemyślanych skojarzeń i są długo wyczekiwane. Do hodowli wybieramy tylko zdrowe psy, przebadane w kierunku schorzeń typowych dla rasy. Dobierając parę rodzicielską staramy się, aby psy pochodziły z możliwie zdrowych linii, aby rodzice mieli doskonałe charaktery i temperamenty. Jeśli nawet do kawalera trzeba pojechać 1000, a czasem i więcej kilometrów, uważamy za wartą trudu inwestycję, jeśli szczenięta mają mieć najlepsze cechy typowe dla golden retrieverów. Zależy nam również na współpracy z opiekunami naszych szczeniąt. Lubimy mieć stały kontakt, wiedzieć jak maluch rośnie, lubimy wiedzieć, co wyhodowaliśmy – to wiedza przydatna dla kolejnych decyzji hodowlanych.

Wszystkich, którzy z wyprzedzeniem myślą o powiększeniu rodziny o goldenka i pragną posiadać wypielęgnowanego maluszka z domowej, jednorasowej hodowli, po utytułowanych i zdrowych rodzicach, a także wszystkich, którzy chcieliby uzyskać informacje o rasie lub miotach w zaprzyjaźnionych hodowlach SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 

——————————————————–

17 lipca 2018 przyszły na świat smerfy- dzieci Holly (Ch. Joyous LEGALLY BLONDE) – 2 dziewczynki i 3 chłopców. Ojcem miotu jest KASSANDER of Bridge Four – piękny, utytułowany pies o wspaniałym charakterze, pochodzący z Belgii.

 

RODOWÓD MIOTU / ZDJĘCIA MALUSZKÓW

 

 

 

 

——————————————————–

5 kwietnia 2018 urodziły się siedmioraczki – 6 dziewczynek i 1 chłopiec ze skojarzenia naszej Zulki (Ch.PL-RUS Neverland SMELL THE MAGIC) i Walkera (CH. Dutch Consolidation MOONWALKER). Walker to piękny, radosny pies pochodzący z Holandii, mieszkający w niemieckiej hodowli Uber den Wolken.

RODOWÓD URODZONEGO MIOTU / ZDJĘCIA MALUSZKÓW

 

 

 

 

———————————————————————-
POPRZEDNIE MIOTY   /   PSY URODZONE U NAS
———————————————————————-