NASZE NOWE CHAMPIONY :)

Pandemia nieco pokrzyżowała nasze wystawowe plany – wiele wystaw  zostało odwołanych, tym bardziej cieszymy się, że naszym psom udało się w tych trudnych czasach ukończyć championaty.

Tulka (J.CH. Neverland Mamma Mia) w klasie młodzieży pokazała się 4 razy: w Golubiu Dobrzyniu, na dwudniowej wystawie w Słupsku oraz na międzynarodowej wystawie w Lesznie. Na każdej z tych wystaw wygrała zdobywając cztery Zwycięstwa Młodzieży i tym samym 27.09.2020 spełniła warunki tytułu MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI. W sezonie 2021 trzykrotnie wygrała klasę otwartą uzyskując również dorosły CHAMPIONAT POLSKI.

Lila (Neverland Hello Dolly) w sezonie 2021 trzykrotnie wygrała klasę młodzieży, za każdym razem zostając Najlepszym Juniorem w Rasie co zaowocowało tytułem MŁODZIEŻOWEGO CHAMPIONA POLSKI.

Tolek (J.Ch. Ch. Neverland Smile Full of Magic) w sezonie 2021 cztery razy wygrał tytuł Najlepszego Weterana w Rasie, tym samym uzyskał tytuł CHAMPIONA WETERANÓW

Marvel (Neverland Miracle of Miracles) wielokrotnie wygrywał klasę pośrednią i otwartą, a także tytuły Najlepszego Psa w Rasie i Zwycięzcy Rasy, a w sezonie 2022 ukończył dorosły CHAMPIONAT POLSKI.