CH. NEVERLAND SMILE FULL OF MAGIC

(LAWPARK SPELLCASTER X CH.JOYOUS LEGALLY BLONDE)

09.07.2013

MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI
MŁODZIEŻOWY CHAMPION ROSJI
CHAMPION POLSKI
CHAMPION ROSJI
CHAMPION POLSKI WETERANÓW
1x Najlepsze Szczenię w Rasie/Puppy BOB
4xZwycięstwo Młodzieży/JCAC, 3xNajlepszy Junior w Rasie/JBOB,
10x CWC/CAC,
5x Najlepszy Pies w Rasie/Best Male
3x BOS/Best of Opposite Sex
2x Zwycięzca Rasy/Best of Breed
4x Zwycięzca Weteranów
4x Najlepszy Weteran w Rasie
3x Best in Show Weteranów II

Health results:
HD-A, ED-0/0, OCD-free
PRA1 & PRA2 normal (by parentage)
ICTA – heterozygous (N/P)
eyes clear (2019), heart – normal (2019) thyroid – normal (2021)

PIES REPRODUKTOR (dostępny dla zaakceptowanych suk hodowlanych)

———————————————————————————————————————————————————————————
RODOWÓD/PEDIGREE   /     GALERIA ZDJĘĆ/MORE PHOTOS    /   WYSTAWY/SHOW RESULTS    /   POTOMSTWO/PROGENY
———————————————————————————————————————————————————————————

   

 

Toluś urodził się w naszej hodowli 9 lipca 2013 roku jako jedno z sześciorga dzieci Holutka (Joyous Legally Blonde) i angielskiego gentelmena Chaosa (Lawpark Spellcaster), mieszkającego w duńskiej hodowli Gambeak. Ze względu na bananowy sznureczek, który nosił na szyi jako niemowlę, został „roboczo” ochrzczony Tolkiem Bananem i tak już zostało. Nie planowaliśmy pozostawienia chłopca, ale Tolek od początku robił wszystko, aby skraść nasze serca i zostać w rodzinnym domu. Wrodzony urok osobisty Tolusia, ale też tęsknota za świeżo utraconym ukochanym Marcysiem, którego ten maluch nam bardzo przypominał, sprawiły, że mimo długiej walki serca z rozumem nie potrafiliśmy się z nim rozstać.

Toluś jest wesołym, kochanym i bezproblemowym psiakiem o przesłodkim, glusiowatym charakterze. Jest wyjątkowo człowiekolubny – uwielbia się przytulać i cały czas chce być blisko człowieka, najchętniej cały na kolanach. Bardzo chętnie pracuje, uwielbia aportować i sprawiać człowiekowi przyjemność.

Tolek nie przepada za wystawami, ale za to ma wiele innych pasji. Razem z siostrą Zulką odkryli w sobie aktorską żyłkę i dostali angaż na największej musicalowej scenie w Polsce – Teatrze Muzycznym w Gdyni, gdzie od kwietnia 2016 występują w musicalu Piotruś Pan w reż. Janusza Józefowicza w roli Nany, a okazyjnie również w innych produkcjach. Bierze również udział w zajęciach kynoedukacyjnych dla dzieci.

Każdego dnia ten uśmiechnięty, radosny pies mówi nam, że warto stawiać na Tolka Banana 🙂

Tolek został dotychczas ojcem 19 miotów szczeniąt w hodowlach Qdore (Lublin – 9 szczeniąt), Adsum (Wrocław – 8 szczeniąt), Wi-An-Wa (Warszawa – 10 szczeniąt), Souvenir (Olsztyn – 5 szczeniąt), Na Fali (Koszalin – 6 szczeniąt), Neverland (Gdańsk – 9 szczeniąt), Souvenir (Olsztyn – 4 szczenięta), My Joy (Słowacja – 10 szczeniąt), Alibi na Szczęście (Ustroń – 3 szczenięta), Abidream (Wisła – 10 szczeniąt), Adsum (Wrocław – 7 szczeniąt), Peeky Golden (Kartuzy – 8 szczeniąt), Alibi na Szczęście (Ustroń – 5 szczeniąt), Neverland (Gdańsk – 8 szczeniąt), Złote Przeboje (Warszawa – 7 szczeniąt), Souvenir (Olsztyn – 1 szczenię), Alice’s Dogs (Piła – 5 szczeniąt), Gemma Aura (Bydgoszcz – 3 szczenięta), Comfort Zone (Poznań – 8 szczeniąt).